Chalupa v Suché Rudné

Nabízíme ubytování v Jeseníkách formou pronájmu celé chalupy v klidné a ekologicky nezatížené lokalitě Suché Rudné blízko Karlovy Studánky.

Chalupa se nachází v CHKO Jeseníky, v oblasti s nejčistším vzduchem. V sousedství starého statku a dřevěného kostelíka. Pozemkem protéká horský potůček.

Pěkné prostředí v centru malé vesničky o 60 - ti staveních, kterou projede minimálně automobilů. Vedle chalupy stojí penzion a hotel, kde lze využít možnosti stravování. Ubytování na chalupě je vhodné pro dvě rodiny s dětmi. Optimální počet ubytovaných je 10 - 12 osob pokud ovšem využijete přistýlky... až 16 osob. Přízemí řešeno bezbariérově.

Půdorys zastavěné plochy je 17,2m x 8,5 m.

 • klidný pobyt v soukromí, romantické okolí a pěkná krajina
 • pejskumilovní - vítáme pejsky jakékoliv rasy a počtu :-)
 • bezproblémový příjezd a přístup majitelů
 • oplocený a udržovaný pozemek
 • kompletně vybavená chalupa
 • v objektu se nekouří
 • čistota a pořádek

Ložnice a pokoje

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 12 osob ve 4 ložnicích. Ubytovaným jsou na chalupě k dispozici:

 1. dvě prostorné ložnice (1x dvojpostel, 1x dvoupatrová postel a 2x samostatná postel a opět 1x dvoupatrová postel vždy. Postele jsou v rozměrech vždy 2mx1m, 1x klasická dětská dřevěná postýlka, 1x cestovní postýlka),
 2. 1x menší pokojík, průchozí, s rozkládácí pohovkou pro 2 osoby,
 3. 1x menší pokojík v podkroví pro 3 osoby,
 4. prostorný obývací pokoj (2 x rozkládací pohovka IKEA pro 4 osoby, TV, DVD přehrávač, dětské hračka),
 5. velká, plně vybavená kuchyň pro 10 - 12 osob (myčka, mikrovlnka, trouba, lednice apod. ) 1x rozkládací pohovka pro 1 osobu, plus 1x dětská židlička jídelní, 1x menší stoleček a 2x dětská židlička,
 6. dále pak 2 x záchod, sprchový kout...

Sociální zařízení

V chalupě je jedna koupelna se sprchovou zástěnou, podlahovým topením o velikosti 2,5m x 1,3 m 2x okno, včetně 1x WC - 2x okno. Samostatné WC + umyvadlo s okýnkem a pračkou, o velikosti 1,3 x 1,3 m. Pro otužilce možnost koupání v horském potůčku na pozemku :-)

Doprava, parkování

Autobusová zastávka kousek od domu, před domem zastavuje skibus - směr na Hvězdu a zpět. Asfaltka až před dům - nová. U chalupy je oplocený pozemek, kde mohou parkovat celkem 3 auta. Před chalupou stání pro další automobil. Parkovací místa dlážděná žulovými kostkami.

Stravování

Na chalupě lze vařit, péct, ohřívat grilovat, jinak možno využít buď větší hotel a nebo menší penziony ve vzdálenosti cca 100 m.

Vybavení chalupy

Kompletně zařízený a vybavený RD s průběžnou modernizací. Obývací pokoj: 120 cm LED HD televize, krb, DVD přehrávač.

Kuchyň: Modernizována 2013 - nová linka a spotřebiče. Jednotný cibuláčový jídelní servis pro 18 osob, nerez příbory pro 18 osob, jednotné sklenice na víno pro 18 osob, sekt pro 18 osob, mini mixér BOSCH. Velký jídelní stůl pro 10 osob s možností rozložení pro 12 osob, dětský stoleček + 3x malá stolička + dětská židlička. Hrnce, pekáče, vál + váleček, prkýnka, lednička s mrazákem, mikrovlnka, sklokeramický el. sporák s troubou, myčka Zanuska, minivěž Philips. V kuchyni je možné přespat na lůžku a to přímo u zásob :)

Většina nábytku a postelí - výrobce IKEA. Oplocení kolem chalupy a dřevěný relaxační můstek u hráze potůčku - na našem pozemku. El. přímotopy po celém objektu. Možno topit dřevem v krbu - obývací pokoj.

Pro děti

Dětská postýlka, dětský stoleček se třemi židličkami, dvě dětské sedačky, dětské příbory, soubory společenských her, dřevěné kostky, lego (Duplo), dětské pohádky (cca 100 ks DVD), školní tabule, houpací koník, dvě velká auta, houpačka (závěsná síť), trampolína, pískoviště s hračkami, dětský domeček, sportovní náčiní (badminton, fotbalové a basketbalové míče), dětské sáňky, dětské kolo.


Dokumenty ke stažení

Soupis lůžek

Vzor nájemní smlouvy

Prožijte příjemnou dovolenou v Jeseníkách
Erik Kubelka | Tel.: +420 739 949 278 | erikus@tiscali.cz

© 2017-2024 Erik Kubelka